Parkovací systémy

Schéma parkoviště

Aplikace pro:

 • Veřejné parkování

  Veřejné Parkování

  Veřejné Parkování


  Parkovací systémy jsou vhodným nástrojem pro regulaci parkování, nejen z důvodu zavedení organizace dopravy v místě, ale také vhodně nastavený tarif dokáže omezit přeplněnost parkovišť a nabídnout volnou kapacitu v exponované časy. Parkování je vysoce ziskové odvětví, při zavedení parkovacího systému místo ručního výběru parkovného se výnosy z parkování navyšují zpravidla 2 až 5x.
 • Obchodní centra

  Obchodní centra

  Obchodní centra


  Každé obchodní centrum profituje z toho, pokud nabízí pro své zákazníky dostatek parkovacích míst. Pokud je obchodní centrum v blízkosti veřejného dopravního uzlu (autobusové nebo vlakové nádraží, MHD, metro), zpravidla slouží k odstavení vozidla během pracovní doby, případně delších pracovních cest. Instalace parkovacího systému s vhodně nastavenou dobou parkování zdarma v kombinaci s možnými dalšími slevami z parkování zamezí odstavování vozidel na parkovištích obchodního centra.
 • Nemocnice

  Nemocnice

  Nemocnice


  Areály nemocnic většinou bojují s nedostatkem parkovacích míst uvnitř areálu. Parkovací systém zajistí plně kontrolovaný vjezd pacientů a hostů nemocnice na předem definovaný krátký čas, s následnou progresivní sazbou, která reguluje počet vozidel v areálu. Provozovatel má přesný přehled o počtu vozidel jednorázových návštěvníků i abonentů (personálu), má možnost měnit průběžně nastavení systému, včetně povolené kapacity. Máme dlouholeté zkušenosti z nemocnic různých velikostí – vždy s překvapivě velmi krátkou návratností investice.
 • Hotely

  Hotely

  Hotely


  Areály hotelů a penzionů chtějí nabídnout svým hostům jednoduché parkování přímo u objektu. Hotelové parkoviště může být ziskové, například při využití hotelu k obchodním jednáním, návštěvám baru, restaurace, wellness, atd. Hotelové parkoviště od naší firmy jsou využívány a oceňovány mnoha významnými hotely např.: Continental, Holiday Inn, Park Inn, atd.
 • Parkovací domy

  Parkovací domy

  Parkovací domy


  Letiště, nádraží nebo autobusové nádraží, všechna tato odvětví potřebují rychlé a spolehlivé parkoviště pro zákazníky, kteří nemají čas hledat parkovací místo. Parkovací systém nabízí přesné sledování obsazenosti a informací pro zákazníka, včetně navigace na konkrétní místo. Provozovatel má kompletní přehled o vytíženosti parkoviště, stavu jednotlivých zařízení a pokladen, včetně dálkového ovládání všech částí.