Parkovací systémy

Aplikace pro:

 • Veřejné parkováníparkovaci system1

  Parkovací systémy jsou vhodným nástrojem pro regulaci parkování, nejen z důvodu zavedení organizace dopravy v místě, ale také vhodně nastavený tarif dokáže omezit přeplněnost parkovišť a nabídnout volnou kapacitu v exponované časy.

 • Obchodní centra

  parkovaci system2Každé obchodní centrum profituje z toho, pokud nabízí pro své zákazníky dostatek parkovacích míst. Instalace parkovacího systému s vhodně nastavenou dobou parkování zdarma v kombinaci s možnými dalšími slevami z parkování zamezí odstavování vozidel na parkovištích obchodního centra.

   

 • Nemocniceparkovaci system3

  Areály nemocnic většinou bojují s nedostatkem parkovacích míst uvnitř areálu. Parkovací systém zajistí plně kontrolovaný vjezd pacientů a hostů nemocnice na předem definovaný krátký čas, s následnou progresivní sazbou, která reguluje počet vozidel v areálu.

 • Hotely

  parkovaci system4

   

  Areály hotelů a penzionů chtějí nabídnout svým hostům jednoduché parkování přímo u objektu. Hotelové parkoviště může být ziskové, například při využití hotelu k obchodním jednáním, návštěvám baru, restaurace, wellness, atd.

   

 • Parkovací domyparkovaci system5

  Letiště, nádraží nebo autobusové nádraží, všechna tato odvětví potřebují rychlé a spolehlivé parkoviště pro zákazníky, kteří nemají čas hledat parkovací místo. Parkovací systém nabízí přesné sledování obsazenosti a informací pro zákazníka, včetně navigace na konkrétní místo.